99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam652Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

1px

Śmieszne napisy na koszulkach. Co jest teraz na czasie?

Śmieszne napisy na koszulkach. Co jest teraz na czasie?

Chociaż żyjemy w tzw. erze obrazkowej, nadruki na koszulkach coraz częściej przybierają formę różnorodnych napisów. Tego rodzaju części garderoby robią podwójne wrażenie — nie tylko swoją formą, ale i treścią. T-shirty ze śmiesznymi napisami są obecnie szczególnie modne. Litery, słowa, hasła, a nawet krótkie żarty bardzo często niosą ze sobą konkretny przekaz. Czasami śmieszne komunikaty są wyrażane wprost, innym razem przybierają formę grypsów zrozumiałych tylko dla wtajemniczonych. Dzięki nim zwykłe bawełniane koszulki nie tylko ciekawie wyglądają, ale również “coś znaczą”.

Twoja koszulka “mówi”, nawet gdy ty milczysz

Nadruki w postaci słów czy haseł bardzo często towarzyszom grafice, ale pojawiają się też samodzielnie. Bardzo wiele modnych koszulek opatrzonych jest słowami, hasłami czy przesłaniami, np. Home sweet homeDream czy Love. We wszystkich tych przypadkach słowa czy ułożone z nich hasła traktowane są nie tyle jako nośniki treści, ile formy wizualne, mające wpływ na estetykę ubrania. Ważny jest więc nie tylko ich kolor, ale również charakter czcionki, sposób wykonania napisu i jego ogólny wygląd.

Moda na oryginalne T-shirty poszła jednak o krok dalej, a forma niekiedy całkowicie ustępuje treści. Wszystko to za sprawą śmiesznych napisów na koszulkach, których głównym celem jest robienie wrażenia nie tyle prezentacją graficzną, ile właśnie przekazem — w tym przypadku humorystycznym. Noszenie takich ubrań jest sposobem na podwójne wyrażenie siebie poprzez modę: pośrednio poprzez dobór odpowiedniej stylizacji i bezpośrednio — poprzez napisy umieszczone na częściach garderoby. Wiele osób decyduje się nawet na zamówienie koszulek z własnym nadrukiem.

Co ciekawe, koszulki ze śmiesznymi napisami dostępne są nie tylko dla dzieci i osób młodych, ale również dla dorosłych. Ochoczo zakładamy je — bez względu na wiek — w sytuacjach nieformalnych, gdyż jest to najprostszy sposób, aby w sposób pozytywny wyróżnić się z tłumu, wywołać uśmiech na twarzach odbiorców, zmniejszając przy tym dystans w relacjach międzyludzkich.

Koszulka ze śmiesznym napisem — sposób na autoprezentację

Koszulki z napisami wprost określającymi osobę, która ma ozdobione hasłem ubranie, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Mam fochaCookie TesterNajlepsze ciacho w mieścieNajlepszy Tata na świecieCóreczka Tatusia - sposobów na humorystyczną autoprezentację jest bardzo wiele. To nie tylko okazja do wyrażenia siebie, ale wręcz dystansu do swojej osoby. Nadrukowana śmieszna “deklaracja” sugeruje, że jesteśmy osobami “na luzie”, a jednocześnie zapraszamy innych do poznania naszego nastroju, poczucia humoru, gustu.

Koszulka z oryginalnym, śmiesznym napisem to sposób na modną stylizację bez zbędnego strojenia się przed lustrem. To jeden z ulubionych motywów znanych celebrytów czy modelek. Wyróżnianie się, oryginalność, wyjątkowość — te cele można osiągnąć, zakładając wygodny t-shirt opatrzony niebanalnym hasłem.

Google My Business Instagram Facebook
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl