99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam652Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

1px O firmie

Kim jesteśmy i jaka jest nasza historia?

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją i doświadczeniem. Tak długi okres pozwolił na stałe doskonalenie technik drukarskich, a także zakup coraz bardziej nowoczesnego sprzętu.

Nasza działalność skupia się głównie na branży reklamowej. Oferujemy szereg rodzajów druku, dobranych indywidualnie do typu materiału, z jakiego wykonany jest konkretny przedmiot. Dzięki ciągłemu monitorowaniu jakości naszych usług możemy zapewnić, że wykonywane przez nas nadruki np. na koszulkach na siedzenia samochodowe cechuje wysoka wytrzymałość i świetny wygląd, którym mogą się Państwo cieszyć przez długi czas. Korzystamy z produktów szytych w Polsce, z najlepszych jakościowo materiałów.

Skąd wziął się nasz sklep?

Naszym najnowszym projektem jest sklep, na który Państwo trafili. Powstał on przy połączeniu naszego wieloletniego doświadczenia w branży drukarskiej i profesjonalizmu, oraz kreatywności i chęci ciągłego rozwoju. Naszymi priorytetami są obecnie zdobycie zaufania klientów oraz ich zadowolenie z oferowanych przez nas produktów. W przyszłości planujemy stale się rozwijać oraz znacząco poszerzyć naszą ofertę o nowe nadruki i produkty. Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć prognozowane cele dzięki Państwu.

Jak wykonujemy Nasze Nadruki™? 

Nadruki wykonujemy techniką sitodruku, która jest idealna do nanoszenia dużych powierzchniowo grafik na materiały tekstylne. Technika ta zapewnia precyzyjnie wykonany nadruk, dbałość o detale, a co najważniejsze- wysoką trwałość i możliwość łatwego prania. Prawidłowo wykonany sitodruk pozwala na wysokiej jakości grafikę, która zachowa wspaniały wygląd przez długi czas użytkowania.

Jedną z największych zalet sitodruku, poza efektem wizualnym i wytrzymałością, jest możliwość otrzymania niezliczonej ilości kolorów, poprzez odpowiednie mieszanie ze sobą farb. Przez umiejętne wykorzystanie tej techniki można również otrzymać na przykład przejścia tonalne i inne efekty specjalne jak połyskujący odcień złoty, czy srebrny. Ten typ nadruku można zastosować również na szerokim wachlarzu materiałów.

Wszystkie te zalety sprawiają, że nadruk wykonany techniką sitodruku gwarantuje wysokiej jakości efekty wizualne, ogromną różnorodność kolorów i efektów, a także odporność na pranie i skutki długotrwałego użytkowania. Mogą się Państwo o tym przekonać oglądając produkty dostępne w naszej ofercie np. koszulki patriotyczne z nadrukiem.

 

 

 

Google My Business Instagram Facebook
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl