Formy płatności

Formy płatności

Sklep Nasze Nadruki™ oferuje kilka możliwości opłacenia złożonego zamówienia. Wśród nich wyróżniamy:

  1. Przelew tradycyjny na konto bankowe

Zgodnie z tą metodą, po złożeniu zamówienia Klient otrzyma indywidualnie wygenerowaną wiadomość e-mail, zawierającą kwotę, numer rachunku bankowego sklepu oraz dane niezbędne do uzupełnienia przelewu. Płatność taką można zrealizować przez Internet (logując się na konto na stronie swojego banku) lub poprzez stawiennictwo w banku lub placówce pocztowej. Realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku naszego sklepu.

  1. Przelew online 

W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dzięki tej metodzie, w momencie złożenia zamówienia Klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę wybranego przez siebie banku, skąd może szybko zrealizować przelew bez potrzeby ręcznego uzupełniania danych.

  1. Płatność za pobraniem

Metoda ta pozwala na uiszczenie opłaty za towar gotówką w chwili jego otrzymania za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Uwaga: Poszczególne formy płatności różnią się kosztem dostawy. Z cennikiem zapoznasz się w zakładce „czas i koszt dostawy”. 

    4. Karty płatnicze 

Metoda płatności za pomocą karty płatniczej: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Podmiotem świadczącym obsługę płatności kartami jest Blue Media S.A.

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl