99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam662Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

1px

Maseczki z nadrukami firmowymi

Maseczki z nadrukami firmowymi

Z powodu panującej obecnie pandemii powinnyśmy zakrywać nos i usta przebywając w przestrzeni publicznej. Powszechnie stosowane są więc różnorodne maseczki, których podstawową funkcją jest zmniejszanie ryzyka zakażenia wirusem. To ich najważniejsza rola, chociaż nie jedyna. Obecnie coraz więcej osób stosuje maseczki, które są atrakcyjne wizualnie. To doskonały sposób, aby wyróżnić się z tłumu, przyciągnąć wzrok innych. Dla reklamodawców oraz firm stanowią świetną formę promocji. Na tym stosunkowo niewielkim, ale bardzo widocznym kawałku materiału, można w prosty sposób wykonać nadruk firmowy, wykorzystując maskę ochronną do celów marketingowych lub wizerunkowych.

Maseczka z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Maseczki ochronne są obecnie powszechnie noszone w przestrzeni publicznej. Wiele osób wykorzystuje je również jako kolejny element ubioru, który niemal natychmiast przyciąga wzrok. W końcu patrząc na ludzi, niemal automatycznie zauważamy przede wszystkim ich twarz.

Maseczka z powodzeniem może być wykorzystana do celów promocyjnych. W obecnej sytuacji stanowi wręcz wymarzoną mobilny nośnik reklamy. Umieszczając na niej nadruk, np. logo lub slogan, można w prosty i ekonomiczny sposób utrwalić wizerunek firmy w świadomości odbiorców.

Maseczka z logo firmy może być wręczana jako prezent w formie środków ochrony osobistej pracownikom, a także klientom czy dostawcom. Jeśli zadbamy o to, aby tego rodzaju gadżet wyróżniał się wysoką jakością, użytkownicy będą regularnie z niego korzystać na co dzień. A to wpływa na skuteczność przekazu marketingowego.

Zamów u nas maseczki ochronne na twarz z nadrukiem

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na różnorodnych gadżetach. W naszej urozmaiconej ofercie nie mogło zabraknąć również maseczek, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Zapewniamy maseczki w 100% wykonane w Polsce. Powstają z naturalnej, bezpiecznej dla skóry bawełny. Wyposażone zostały w 3-warstwowy filtr. Nadają się do wielorazowego użytku. Na maseczce możemy wykonać nadruk zgodnie z oczekiwaniami klienta. Może to być np. logo firmowe, slogan czy inny motyw bezpośrednio związany z Twoją firmą. W ten sposób maseczka ochronna będzie stanowić atrakcyjny gadżet reklamowy wspierający realizowane przez Ciebie cele marketingowe.

 

 

Google My Business Instagram Facebook
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl