99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam662Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

1px

Maseczki z logo firmy jako ciekawa forma reklamy

Maseczki z logo firmy jako ciekawa forma reklamy

Rzeczywistość wokół nas zmienia się w bardzo szybkim tempie. Sytuacje, które jeszcze rok temu pozostawały jedynie w sferze wyobraźni, obecnie należą do naszej codziennej rutyny.  Jednym z elementów, do którego powoli się przyzwyczajamy jest noszenie maseczek ochronnych. Powstaje więc pytanie: skoro noszenie tego typu zabezpieczeń jest obowiązkowe, to czy nie warto odwrócić tej sytuacji i znaleźć w niej korzyści dla naszej firmy? Oczywiście, że warto! Co więcej, jak pokazuje praktyka, to świetny pomysł, ponieważ maseczki mogą stanowić ciekawą i nowoczesną formę reklamy. Dlaczego jeszcze warto z nich skorzystać? Jak stworzyć elementy, które będą efektywną reklamą? I o czym pamiętać? Na te i inne pytania odpowiada nasz artykuł.

Maseczki z logo firmy - dlaczego warto?

Maseczki są nie tylko częścią nakładanych przez władze "obostrzeń", ale także sposobem na podniesienie poziomu naszej higieny i dbanie o zdrowie, a nawet życie innych osób. Skoro każdy z nas musi ich używać, zwłaszcza przebywając w przestrzeni publicznej, to czy nie warto wykorzystać ich potencjału? Wiele firm przeanalizowało na nowo obecną sytuację i stwierdziło, że umieszczenie na maseczkach logo firmy daje zupełnie innowacyjne, doskonałe możliwości. Oferując klientom darmowe maseczki z elementem identyfikacji wizualnej naszej działalności zyskujemy na wielu płaszczyznach: promujemy pozytywne, zalecane przez władze postawy; w oczach potencjalnych klientów, przedstawiamy się jako firma, która wspiera swoich odbiorców w trudnej sytuacji; korzystamy z ciekawej formy reklamy.

Można śmiało powiedzieć, że w dzisiejszych czasach maseczki do jedne z najprzydatniejszych i najbardziej trafionych gadżetów reklamowych. Ja jednak możemy je wykorzystać? Podstawową formą jest oferowanie gadżetów poszczególnym klientom odwiedzającym naszą siedzibę lub wykorzystywanie ich w czasie eventów, targów, czy zjazdów. Jeśli wspomniane wydarzenia mają formę online, nic straconego! Po zakończeniu programu możemy rozesłać maseczki z logo firmy i inne przedmioty, jako podziękowanie za udział i poświęcony czas.

Wysoka jakość to podstawa

Tworząc maseczki z logo firmy musimy jednak pamiętać, że tego typu gadżety powinny wyróżniać się przede wszystkim wysoką jakością. Jednorazowe, pozbawione wzmocnienia propozycje zostaną będą używane jedynie przez kilka godzin, a następnie stracą swoją wartość. Z kolei elegancka, wielorazowa maseczka będzie stanowiła zachętę do dłuższego korzystania (oczywiście przy zachowaniu zasad higieny), a co za tym idzie, będzie reklamą naszej firmy przez dłuższy czas.

Jednak jak wykonać maseczkę tak, by wyróżniała się wysoką jakością? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na odpowiedni materiał. Do najczęściej używanych należy poliester, mikrofibra, flizelina czy bawełna. Materiały te sprawiają, że maseczka jest wygodna, nie powoduje uczucia duszności, a jednocześnie stanowi dobrą ochronę. Kolejny element to wysokiej klasy nadruk, wykonany zgodnie z najnowszą technologią. Do stworzenia kolorowych, starannie wykonanych grafik możemy posłużyć się m.in. techniką sublimacji, która pozwala na osiągnięcie pełnokolorowego znakowania z przejściami tonalnymi, a także techniką nadruku full color, która sprawia, że wykonane logo nie odbarwia się podczas prania w wysokich temperaturach. Należy pamiętać, że maseczka nie może odkształcać się, niszczyć i rozciągać. 

Jeśli szukasz doskonałej jakości maseczek z logo Twojej firmy, skorzystaj z naszej oferty. Jako specjaliści z branży dostosowujemy się do aktualnych potrzeb i wspieramy działanie dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy maseczki ochronne trzy warstwowe, które z jednej strony doskonale chronią i zapewniają bezpieczeństwo, a z drugiej pełnią rolę nieoczywistego nośnika treści. Proponowane przez nas produkty są tworzone w Polsce.

Nasze maseczki:

  • nadają się do wielorazowego użytku,
  • są tworzone z naturalnej, bezpiecznej dla skóry bawełny,
  • posiadają trzy warstwy materiału, a także dodatkowy filtr,
  • są dostępne w wariancie z gumkami na uszy lub w wariancie z wygodnym wiązaniem z tyłu głowy,
  • są dostępne w wielu ciekawych wzorach - istnieje również możliwość wzbogacenia ich o logo Twojej firmy.
Google My Business Instagram Facebook
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl