99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam701Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

1px

Jak powstają nadruki na koszulkach?

Jak powstają nadruki na koszulkach?

Koszulki z nadrukami są nie tylko modne i oryginalne, ale również stanowią doskonałą formę promocji. Stosowane są jako skuteczne narzędzie do wspierania pozytywnego wizerunku firm z różnych branż. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powstają realizowane przez naszą firmę nadruku na koszulkach, przeczytaj dalszą część wpisu na naszym blogu.

Wykonanie projektu

Przygotowanie projektu to jeden z ważniejszych etapów realizacji nadruków na koszulkach. Należy dokładnie określić wszystkie parametry, które będą miały wpływ na późniejsze efekty. Nawiązując współpracę z naszą firmą, możesz przesłać nam gotowy projekt graficzny, spełniający normy druku, a my zajmiemy się dalszą częścią wykonawczą. Pamiętaj, aby przesłać nam projekt w formie plików wektorowych w formacie pdf, ai, cdr, eps. Odpowiednie przygotowanie plików wpływa na oczekiwaną jakość wzoru.

Jeśli nie jesteś w stanie przygotować samodzielnie projektu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści wykonają dla ciebie profesjonalny projekt graficzny zgodny z twoimi oczekiwaniami i preferencjami.

Po przygotowaniu projektu w odpowiednim pliku wystarczy jedynie określić liczbę sztuk produktu, na którym ma być wykonany nadruk, a także ilość kolorów naszego projektu (jest to ważne ze względu na konieczność przygotowania matryc).

Realizacja nadruków techniką sitodruku

Nadruki na koszulkach wykonujemy techniką sitodruku, która w tym przypadku sprawdza się doskonale. Jest to jedna z najlepszych metod nanoszenia dużych powierzchniowo grafik na materiały tekstylne, w tym nie tylko T-shirty, ale również torby, fartuchy, maseczki, plecaki, bluzy itd. Sitodruk pozwala na precyzyjne przygotowanie nadruków, z bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów i dbałością o detale. Co ważne, przygotowana grafika jest trwała przez długi czas użytkowania i z powodzeniem nadaje się do wielokrotnego prania.

Technika sitodruku pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. W każdym przypadku jesteśmy w stanie zapewnić satysfakcjonujące efekty wizualne, ponieważ odpowiednie mieszanie farb daje możliwość otrzymania niezliczonej ilości kolorów. Umiejętne wykorzystanie tej metody pozwala na wykonanie np. przejść tonalnych czy efektów specjalnych jak połyskujący odcień złotego lub srebrnego. Sitodruk można zastosować na wiele tkanin, co dodatkowo zwiększa możliwości zastosowania.

Realizując nadruki metodą sitodruku, możemy sprawnie przygotować nawet bardzo dużą ilość egzemplarzy koszulek z oryginalnym nadrukiem — nie ma wyznaczonych górnych limitów. Minimalna ilość zamówienia wynosi 50 sztuk. W każdym przypadku zapewniamy nie tylko terminową realizację zlecenia, ale również fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Google My Business Instagram Facebook
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl