99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam701Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

1px

Czy koszulki z nadrukiem mogą pełnić funkcję strojów roboczych?

Czy koszulki z nadrukiem mogę pełnić funkcję strojów roboczych?

Podobna lub identyczna odzież dla wszystkich pracowników pomaga lepiej scalić pracowników i dać im poczucie wspólnoty. Koszulki z nadrukiem są doskonałym sposobem, aby to zrobić i mogą być wykorzystywane w wielu różnych branżach.

Odzież robocza ze wspólną identyfikacją wizualną

Ujednolicenie strojów pracowników to metoda stosowana w wielu branżach pokazująca profesjonalne podejście i pozwalająca szybko rozpoznać osoby zatrudnione w danej firmie. Przykładem są koszulki z nadrukiem, które bardzo często wykorzystywane są jako prezent dla klientów, mogą być jednak noszone również przez pracowników firmy.

Zazwyczaj firmy decydują się na umieszczenie na nich dyskretnych grafik, przede wszystkim logo marki. Korzyścią takiego podejścia jest też to, że klienci oswajają się z logiem, przez co marka staje się im bliższa.

W jakich branżach wykorzystać koszulki z nadrukiem jako stroje robocze?

Oczywiście nie we wszystkich branżach same koszulki z nadrukiem są wystarczające. Wpływ na to mają przede wszystkim przepisy BHP, które mogą wymagać, aby przy wykonywaniu określonych prac używać np. kamizelek odblaskowych lub dodatkowej ochrony zakładanej na ciało. Koszulka z nadrukiem często może jednak być pierwszą ochroną dla skóry.

Komfort przede wszystkim

Jednym z głównych kryteriów przy wyborze strojów roboczych powinno być to, czy będą one wygodne. W przypadku koszulek z nadrukiem wpływ na to ma materiał, z którego zostały one wykonane. Polecana jest wysokiej jakości bawełna, która:

  • jest przewiewna (sprawdza się przy pracach na świeżym powietrzu),
  • nie elektryzuje się, przez co jest komfortowa w noszeniu,
  • łatwo się pierze oraz czyści,
  • delikatnie się rozciąga, przez co dopasowuje się do ciała,
  • jest tania, dlatego w razie uszkodzenia można ją niskim kosztem wymienić,
  • nie podrażnia skóry.

Właśnie dlatego przy zakupie koszulek z nadrukiem polecamy wybór egzemplarzy z bawełny, która cechuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Jak doskonale widać koszulki z nadrukiem mogą być wykorzystywane również jako odzież robocza. Ważne jest jednak, aby skupić się na tym, by była ona wysokiej jakości oraz gwarantowała pracownikom wygodę. Właśnie tym cechują się nasze koszulki, które z własnymi nadrukami oferujemy w minimalnej ilości zamówienia wynoszącej 50 sztuk, dzięki czemu są one tańsze w zakupie.

Google My Business Instagram Facebook
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl